Słupki

Słupki

Niemal każde ogrodzenie dookoła domu lub firmy wymaga użycia jakiegoś rodzaju słupków. Od typu zastosowanego systemu ogrodzeniowego oraz upodobań klienta zależy, czy będą to słupki drewniane, murowane, z tworzywa sztucznego czy stalowe.

Systemy ogrodzeniowe, zarówno panelowe, jak i z siatki, najczęściej montowane są przede wszystkim na słupkach stalowych. Słupki te są najpierw cynkowane, a następnie powlekane tworzywem sztucznym lub poliestrem. Dzięki takiej powłoce słupki są odporne na korozję oraz nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych przez wiele lat.

W zależności od systemu ogrodzeniowego słupki mogą mieć kształt okrągły, prostokątny, kwadratowy lub profilowany. Panele lub siatki montuje się do słupków przy pomocy dedykowanych akcesoriów, takich jak obejmy, klipsy czy złączki.

Słupki oferowane są, podobnie jak całe systemy ogrodzeniowe, są dostępne w różnych kolorach palety RAL. Większość z nich jest już wyposażona w kapturek (najczęściej z tworzywa sztucznego lub stalowy), dzięki czemu do słupków nie dostaje się woda i nie ulegają one korozji od wewnątrz..

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij