OFERTA

Elementy betonowe

Ogrodzenia łupane

Kamień to od wieków najbardziej popularny materiał stosowany w budownictwie. Obrabiany na wiele sposobów. Betonowe bloczki ogrodzeniowe nawiązują do łupanych bloków kamiennych. Nowoczesny sposób ich produkcji a co za tym idzie wysoka jakość, niepowtarzalny wygląd, kilka kolorów, możliwość różnych aranżacji pozwala na zbudowanie konstrukcji doskonale imitującej ten materiał.

Podmurówka ogrodzeniowa

Podmurówka ogrodzeniowa to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tanią, szybką i trwałą budowę podstawy ogrodzenia . Czasochłonne szalowanie, zbrojenie i betonowanie zostaje wyeliminowane, dzięki stosowanym prefabrykowanym łącznikom i deskom betonowym. Mają one wysokość 20 cm do 50 cm i pasują do wszystkich dostępnych na rynku ogrodzeń panelowych i siatkowych, a także ogrodzeń metalowych, murowanych i drewnianych, których koszt wykonania staje się mniejszy, dzięki zastosowanym podmurówkom .

Gazony

Gazony to dekoracyjne elementy ogrodowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie . Mogą służyć do ozdobienia parku, ogrodu, do budowy muru, ogrodzenia lub ekranu dźwiękochłonnego, a także do umocnienia skarpy czy nasypu. Dostępne są w różnych kolorach, można je układać na wiele sposobów oraz obsadzać kwiatami, skalniakami lub iglakami . Dzięki temu są one wspaniałą ozdobą, która sprawi, że dom będzie wyglądał kolorowo i wkomponuje się w naturę.

Palisady łupane

Palisady łupane to elementy niezwykle dekoracyjnie wykorzystywane w architekturze ogrodowej do zabezpieczania skarp, tworzenia ciekawych wielopoziomowych kompozycji terenu . Służą również do wykańczania obrzeży: trawników, schodów, wjazdów, parkingów oraz do wyznaczania rabat kwiatowych.

Kontakt

skontaktuj się z nami

Telefon: 602 727 945
Mail: info@ogrodzeniabialystok.com
ul. Przędzalniana 25, 15-688 Białystok

NIP: 9662140495
REGON: 386430164

9 + 6 =