OFERTA

PANELE

Szukasz solidnego systemu panelowego, który będzie wyjątkowo odporny na odkształcenia? Wybierz sztywne panele ogrodzeniowe 3D o poziomym profilowaniu.

Zgrzewane panele 3D o prostokątnych oczkach i poziomych przegięciach to profesjonalny system ogrodzeniowy o dużej odporności na odkształcenia.

Solidna konstrukcja paneli ogrodzeniowych 3D z poziomym profilowaniem i grubym drutem o średnicy 4 mm zapewnia wysoką sztywność systemu i gwarantuje skuteczną ochronę zabezpieczanego terenu.

Dzięki najnowocześniejszej technologii powlekania (zastosowanie trzech warstw: cynku, warstwy podkładowej i powłoki poliestrowej) Twoje ogrodzenie z paneli 3D będzie latami wyglądało jak nowe – bez konieczności regularnej konserwacji.

N

Panele o szerokości 2500 mm są dostępne w różnych wysokościach w zakresie od 1030 do 2430 mm.

N
Panele 3D są jednostronnie zakończone ostrymi końcówkami o długości 30 mm, które można umieścić u góry lub na dole panelu .
N
Poziome profilowania nadają panelom dodatkową sztywność.
N
Wymiary oczek: 200 x 50 mm oraz 100 x 50 mm w miejscu profilowania.
N
Średnica drutu: 4 mm lub 5 mm

Technologia powlekania

Panele 3D wykonane są z ocynkowanego drutu . Zastosowany proces przygotowania powierzchni zapewnia doskonałą przyczepność powłoki PVC do podłoża. Słupy są ocynkowane od wewnątrz i z zewnątrz

OFERTA

PANELE 2d

Projektujesz system ogrodzeniowy, który musi zagwarantować wysoki poziom zabezpieczenia ? Ciężkie zgrzewane panele 2D będą doskonałym rozwiązaniem.

Panele wykonane są z grubych drutów i dodatkowo wzmocnione podwójnymi drutami poziomymi o dużej średnicy (6,00 mm lub 8,00 mm) . Montowane są najczęściej na prostokątnych słupach stalowych przy pomocy stalowych złączek przykręcanych śrubą lub obejm z drutu nierdzewnego .

Panele 2D wchodzą także w skład systemów ogrodzeniowych zabezpieczających obiekty sportowe

N

Panele 2D wykonane są z ciężkiej zgrzewanej siatki o szerokości 2500 mm i różnych wysokościach.

N
Panele są bardzo sztywne i bezpieczne ze względu na zastosowanie podwójnych prętów poziomych.
N
Panele są jednostronnie zakończone ostrymi końcówkami o długości 30 mm, które można umieścić u góry lub na dole ogrodzenia.
N
Standardowy wymiar oczka to 200 x 50 mm
N
Średnica drutów: poziomy: 2 x 6 mm, pionowy: 5 mm

Technika powlekania

Panele 2D wykonane są z ocynkowanych drutów. Zastosowany proces przygotowania powierzchni zapewnia doskonałą przyczepność powłoki poliestrowej do podłoża. Po ocynkowaniu elementy powlekane są proszkiem poliestrowym

Dodatki do paneli kratowych

Rynkowa nowość Betafence Nylofor Nevada to innowacyjne przesłony wykonane z tworzywa sztucznego, które w łatwy sposób montuje się na panelach ogrodzeniowych. W jednej chwili mogą zapewnić domownikom poczucie intymności i spokoju, a także zmieniać wygląd naszego ogrodzenia.

Pionowe listwy Nylofor Nevada są lekkie, a ich montaż odbywa się szybko oraz bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Listwy doskonale przesłonią miejsce towarzyskich spotkań przy grillu czy przydomowy plac zabaw dla dzieci, szczególnie wtedy, gdy tuż za ogrodzeniem znajduje się ruchliwa droga.

Technorattan

Taśma pozwala wypełnić płoty siatkowe, panele ogrodzeniowe, balustrady itp., tworząc wygodną i estetyczną osłonę przed wiatrem, śniegiem i niepożądanym wzrokiem przez cały rok.

Kontakt

skontaktuj się z nami

Telefon: 602 727 945
Mail: info@ogrodzeniabialystok.com
ul. Przędzalniana 25, 15-688 Białystok

NIP: 9662140495
REGON: 386430164

7 + 2 =