firma

Dla Architektów

W Świat Ogrodzeń oferujemy również wsparcie projektantom i architektom. Dysponujemy różnego rodzaju materiałami technicznymi w postaci bibliotek rysunków detali naszych ogrodzeń. specyfikacji materiałowych czy kart księgowych i wiele wiele innych. Dzięki naszemu wykształconego personelowi jesteśmy w stanie pomóc i odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania wszystkich architektów i projektantów domów czy ogrodów.

Jeśli jesteś projektantem i potrzebujesz pomocy podczas doboru odpowiedniego ogrodzenia do całego designu domu lub posesji, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy. Nasze doradztwo i pomoc podczas projektowania ogrodzeń będzie dla Ciebie cenną lekcją, dzięki której dowiesz się nieco więcej odnośnie naszych ogrodzeń, materiałów i detali. Nasze doświadczenie zdobyte przy montażu różnego typu ogrodzeń pozwoli na poprawne zaprojektowanie ogrodzenia idealnie pasującego do Twojego projektu i stylu całego ogrodu czy domu.

Każdemu, nie tylko architektom, ale również naszym Klientom pomożemy podczas doboru ogrodzenia. Wiemy jakie wymagania i wytyczne, musi spełniać ogrodzenie, aby pasowało do konkretnego stylu posesji. Nasz doświadczony zespół pomoże dobrać odpowiedni typ ogrodzenia do projektowanego obiektu lub do zaprojektowanego już budynku. Chętnie również samodzielnie zaproponujemy rozwiązanie dla domu prywatnego, obiektu przemysłowego, obiektu sportowego, infrastruktury drogowej czy dla innego typu obiektu.

Współpracując z nami zyskujesz:
Z

Miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc podczas doboru ogrodzenia

Z

Indywidualne i fachowe wykonanie Twojego ogrodzenia

Z

Duży wybór materiałów, wzorów i kolorów

Z
Skuteczną i efektywną pomoc podczas projektowania

Jeśli zatem jesteś pracownią architektoniczną lub zajmujesz się projektowaniem na własną rękę to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie nawiążemy owocną współpracę z zainteresowanymi osobami.

Kontakt

skontaktuj się z nami

Telefon: 602 727 945
Mail: info@ogrodzeniabialystok.com
ul. Przędzalniana 25, 15-688 Białystok

NIP: 545-000-20-07 REGON: 050077009

10 + 7 =