o nas

Poznaj Nas lepiej

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży ogrodzeń oraz w branży budowlanej. Od pokoleń zajmujemy się budową, wykonywaniem oraz projektowaniem ogrodzeń wszystkich posesji, a w swojej ofercie posiadamy bardzo bogatą gamę różnorodnych typów ogrodzeń. Nasze ogrodzenia, które możemy Ci zaproponować posiadamy nie tylko w różnych wariantach kolorystycznych, ale również funkcjonalnych czy estetycznych. Ogrodzenie to jeden z ważniejszych elementów w Twoim domu. Chroni Cię przed włamaniami, ale również wyznacza granice Twojej posesji. Ogrodzenie ma być nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Budując i projektując ogrodzenia w Świat Ogrodzeń stawiamy również wygląd i design całego ogrodzenia. Jest to pierwszy element Twojego domu, który wita wszystkich Gości, dlatego warto, aby prezentował się nienagannie.

Wraz ze zmieniającą się modą, postawiliśmy na produkcję ogrodzeń aluminiowych, nowoczesnych pergoli ogrodowych, czy eleganckich bram składanych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które stosujemy w naszej firmie, nasi architekci idealnie dopasują styl, funkcjonalność i wygląd ogrodzenia do Twojego domu, koloru podjazdu oraz Twoich indywidualnych wymagań.

Oferujemy Państwu przygotowanie indywidualnej wizualizacji 3D przyszłej inwestycji, by w pełni zobrazować projekt, który będzie cieszył oko na lata oraz również projekt, jak i pomoc projektantom.

Współpracując z nami zyskujesz:

N
Miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc podczas doboru ogrodzenia
N
Indywidualne i fachowe wykonanie Twojego ogrodzenia
N

Miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc podczas doboru ogrodzenia

N
Duży wybór materiałów, wzorów i kolorów

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego ogrodzenia Twojej posesji lub konkretnego obiektu, to zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę i doradzimy Ci najlepsze ogrodzenie, które będzie idealnie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Panele Ogrodzeniowe 3D i 2D

Słupki Ogrodzeniowe

Siatki ogrodzeniowe

Podmurówka Ogrodzeniowa

Ogrodzenia palisadowe

Pustaki Ogrodzeniowe

Gabiony

Kontakt

skontaktuj się z nami

Telefon: 602 727 945
Mail: info@ogrodzeniabialystok.com
ul. Przędzalniana 25, 15-688 Białystok

NIP: 545-000-20-07 REGON: 050077009

9 + 12 =